Kontroler jakości procesu
  • Leżajsk
Leżajsk, Leżajsk, Podkarpackie Voivodeship, Polska
Spółdzielnia SIP ZPCh
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Opracowywanie, wdrażanie i doskonalenie systemu jakościowego,
  • Prowadzenie kontroli dostaw materiałów,
  • Uczestnictwo w uruchamianiu nowych wyrobów,
  • Kontrolowanie i zapewnianie jakości bieżącej produkcji wyrobów, prototypów i usług zgodnie z obowiązującą dokumentacją,
  • Weryfikacja produktu pod katem jakościowym, opracowanie planów kontroli w oparciu o dostępne wzorce i znane standardy,
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów oraz analiz jakościowych,
  • Nadzór nad reklamacjami,
  • Ścisła współpraca z poszczególnymi działami w rozwiązaniu problemów jakościowych,
  • Aktywna wymiana informacji i ścisła współpraca z innymi działami firmy.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi przyrządami pomiarowymi,
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office,
  • Umiejętność podejmowania decyzji na podstawie analizy problemu,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Nastawienie na rozwój i poznawanie nowych zagadnień,
  • Pomysłowość i innowacyjność,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

OFERUJEMY:
  • Stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę,
  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy,
  • Udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Leżajsk
  • Leżajsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 885
    18 523