Kontroler Jakości Pomiarów
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Nemak Poland Sp. z o.o.
11. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola geometrii odlewów przy użyciu maszyn pomiarowych i uniwersalnych środków kontrolno-pomiarowych
  • Odbiór jakościowy bieżącej produkcji, zwolnienie produkcji
  • Sprawdzanie odlewów zgodnie z Planami Kontroli w zakresie obowiązującym na danym stanowisku
  • Nadzór nad dokumentacją procesu, zmianami oraz aktualizacja w przydzielonym obszarz
  • Archiwizowanie dokumentacji kontroli produkcji zgodnie z wymaganiami norm i specyficznymi wymaganiami klientów
  • Przeprowadzanie kontroli zgodnie z wymaganiami norm i standardów określonych w dokumentacji systemowej, planach kontroli i dokumentacji klienta
  • Przygotowanie podległego obszaru do Audytów Systemu, Procesu i Wyrobu, 5S
  • Współpraca z wydziałem produkcyjnym odnośnie wykonywanych pomiarów
  • Nadzór nad wyrobem niezgodnym
  • Analiza danych pomiarowych, raportowanie, archiwizacja wyników pomiarowych
  • Przeprowadzanie analizy MSA dla maszyn pomiarowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie min. średnie, wskazane techniczne
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Samodzielność, zdolności analityczne
  • Komunikatywność
  • Znajomość Systemu Zarządzania Jakością IATF 16949

OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w systemie czterobrygadowym
  • Szkolenia i rozwój kwalifikacji wymaganych na stanowisku
  • Dobrą atmosferę pracy

  • Praca Bielsko-Biała
  • Kontroler jakości Bielsko-Biała
  • Kontroler Bielsko-Biała
  • Elektromonter pomiarów Bielsko-Biała
  • Kontroler biletów Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183