Kontroler jakości połączeń spawalniczych
  • Opole
Opole, Opole, Opole, Polska
PARETTi sp. z o.o. sp. k.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Kontrola produktów zgodnie z wymaganymi standardami
Przeprowadzanie badań NDT
Wystawianie wymaganych poświadczeń
Tworzenie oraz nadzór nad dokumentacją jakościową
Wykonywanie badań nieniszczących oraz sporządzanie z nich protokołów
Wymagania stanowiska
Wykształcenie średnie/wyższe techniczne
Znajomość narzędzi jakościowych, np. Control Plan
Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych
Znajomość rysunku technicznego
Zdolności analitycznego myślenia
Mile widziane doświadczenie w pracy przy badaniach niszczących i nieniszczących oraz znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy
Zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę w oparciu o umowę o pracę
Dobrą stawkę na start
Prywatna opieka medyczna finansowana przez firmę ( także możliwość ubezpieczenia grupowego)
Pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych oraz jasne warunki rozwoju zawodowego
Pakiet dodatkowych i niestandardowych benefitów, m.in.: kursy językowe, dofinansowanie do posiłków, premie świąteczne oraz premie za wnioski racjonalizatorskie, dofinansowanie do studiów, bezpłatne porady prawne.

  • Praca Opole
  • Kontroler jakości Opole
  • Kontroler Opole
  • Kontroler biletów Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509