Kontroler jakości NDT
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
22. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Posiadasz doświadczenie w pracy przy kontroli jakości?

Cenisz sobie stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju?

Świetnie! Aplikuj już dziś!

Lokalizacja: Wrocław, Psie Pole

Oczekujemy

  • doświadczenia w pracy przy kontroli jakości
  • dostępność do pracy w systemie 3-zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • wynagrodzenie podstawowe5500 zł-6200zł bruttona start
  • dodatki ipremie
  • pracę od poniedziałku do piątku -> wolne weekendy
  • ekstra płatne nadgodziny - dla chętnych
  • możliwość uzyskaniapodwyżkipo pozytywnym zakończeniu okresu próbnego
  • praca od poniedziałku do piątku -wolne weekendy
  • stopniowe wdrożenie i opieka doświadczonego pracownika
  • spokojne tempo pracy cały rok
  • karta sportowa, prywatna opieka medyczna, program emerytalny, wczasy pod gruszą,stołówka na terenie zakładu i wiele więcej

Zadania

  • odbiór jakościowy bieżącej produkcji
  • przeprowadzanie kontroli jakości specjalistycznymi metodami

  • Praca Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 863
    20 748