Kontroler Jakości / Laborant
  • Janików
mazowieckie, Janików, mazowieckie, Polska
BZK Alko
14. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania :

  • Przeprowadzanie kontroli dostarczanych surowców i materiałów opakowaniowych zgodnie z opracowanym harmonogramem badań.
  • Wykonywanie analiz fizykochemicznych.
  • Przygotowanie prób sensorycznych i udział w pracach zespołu sensorycznego.
  • Kontrola jakościowa toku produkcyjnego - ocena surowców, materiałów opakowaniowych oraz wyrobu gotowego w toku linii produkcyjnej.
  • Rzetelne rejestrowanie zapisów z kontroli oraz prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej.
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.
  • Przygotowywanie odczynników i roztworów chemicznych do analiz.
  • Uczestnictwo w kontrolach urzędowych oraz audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Przestrzeganie procedur zapewnienia jakości w firmie: GHP, GMP, HACCP, IFS.

 Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie kierunkowe: technologia żywności, chemia i kierunki pokrewne.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.
  • Znajomość obsługi komputera.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Umiejętność pracy zespołowej.
  • Samodzielność i zaangażowanie.
  • Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji.
  • Chęć ciągłego rozwoju i poszerzanie swoich kwalifikacji.
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w przemyśle spożywczym.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Możliwość udziału w szkoleniach i kursach.
  • Opiekę medyczną.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584