KONTROLER JAKOŚCI (K/M)
  • Krosno Odrzańskie
Krosno Odrzańskie, Krosno Odrzańskie, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowiskoKONTROLER JAKOŚCI (K/M)

Obowiązki

  • Prowadzenie kontroli jakości surowców i wyrobów gotowych (pobieranie próbek, ocena wizualna, dokonywanie pomiarów)
  • Prowadzenie dokumentacji z badań oraz interpretacja uzyskanych wyników
  • Raportowanie przeprowadzonych kontroli
  • Nadzór nad niezgodnościami wewnętrznymi i reklamacjami do dostawców
  • Testy nowych surowców

Wymagania

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi
  • Obsługa MS Office
  • Mile widziane kierunkowe wykształcenie wyższe oraz doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do podróży służbowych

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

  • Praca Krosno Odrzańskie
  • Krosno Odrzańskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584