KONTROLER JAKOŚCI (K/M)
  • Nowa Sól
Nowa Sól, Nowa Sól, lubuskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 6. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko KONTROLER JAKOŚCI (K/M)

Obowiązki

  • Kontrola jakości produktu w ciągu procesu produkcyjnego
  • Nadzór nad aparaturą kontrolno-pomiarową
  • Kontrolą punktów krytycznych
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Czynna współpraca z działami operacyjnymi i wykonywanie analiz fizyko-chemicznych
  • Blokowanie wyrobu niezgodnego ze specyfikacją
  • Utrzymanie standardów i bezpieczeństwa produkowanej żywności. Udział w reklamacjach konsumenckich
  • Przeprowadzanie szkoleń z zakresu analiz fizyko-chemicznych, CCP oraz procedur jakościowych

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne/wyższe (preferowane kierunki: Technologia Żywności, Biotechnologia lub pokrewne)
  • Odpowiedzialność, rzetelność oraz samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Swobodna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Dobra komunikacja i umiejętność pracy w zespole, zdolność analitycznego myślenia

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów
  • Możliwości rozwoju

  • Praca Nowa Sól
  • Nowa Sól - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851