Kontroler Jakości
  • Wyry
Wyry, Wyry, śląskie, Polska
MASTEC WTECH SP. Z O.O.
9. 8. 2024

MASTEC WTECH Sp. z o. o. to firma z 32 - letnim doświadczeniem na rynku Polskim oraz prawie już 39 - letnim doświadczeniem na rynku skandynawskim. Jesteśmy cenionym i kwalifikowanym dostawcą komponentów maszyn dla rynku skandynawskiego. Posiadamy nowoczesne urządzenia do cięcia plazmowego, laser, sterowane CNC prasy krawędziowe oraz centra obróbcze, piły taśmowe, inwertorowe źródła EWM, komorę śrutowniczą, strefę przygotowania przed lakierowaniem oraz lakiernię natryskową.

Największym kapitałem zakładu jest jednak wykwalifikowany personel!

Twój zakres obowiązków

  • Odbiory elementów konstrukcji spawanych
  • Przegląd dokumentacji technicznej
  • Kontrola prac spawalniczych
  • Pomiary geometryczne detali
  • Wypełnianie protokołów pomiarowych oraz opracowywanie dokumentacji jakościowej
  • Rozwiązywanie bieżących problemów
  • Uczestnictwo i realizacja w projektach dążących do poprawy jakości
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w dziale kontroli jakości
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie pakietu Office
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • Samodzielność, elastyczność, komunikatywność i nastawienie na pracę zespołową

Mile widziane

  • Certyfikaty badań wizualnych NDT (VT, PT, UT)
  • Umiejętność obsługi ramienia pomiarowego

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Przyjazna atmosfera pracy w zgranym oraz profesjonalnym zespole
  • Atmosfera wzajemnego szacunku i zaufania

Benefity:

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie wakacji dzieci
  • możliwość uzyskania uprawnień

  • Praca Wyry
  • Wyry - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648