Kontroler jakości
  • Nowy Kościół
dolnośląskie, Nowy Kościół, dolnośląskie, Polska
Lena Wilków Sp. z o.o.
30. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • ocena jakości wykonania połączeń spawanych, zabezpieczeń antykorozyjnych, montażu konstrukcji stalowych itp.
  • kontrola międzyoperacyjna i ostateczna produkcji
  • tworzenie dokumentacji kontrolnej wg. obowiązujących norm
  • współpraca z pozostałymi działami w celu prawidłowego wykonania i dokumentowania procesu produkcyjnego

Nasze wymagania

  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • umiejętność korzystania z norm dotyczących procesu zapewnienia jakości
  • chęć do rozwoju, podnoszenia kwalifikacji
  • wykształcenie techniczna

To oferujemy

  • jasne i uczciwe zasady współpracy (umowa o pracę dla każdego członka zespołu)
  • stabilność zatrudnienia
  • wynagrodzenie odzwierciedlające umiejętności i doświadczenie
  • atrakcyjne wynagrodzenie (solidna podstawa + premia, uzależniona od wyników i zaangażowania)
  • bogaty pakiet benefitów (ubezpieczenie, prywatna opieka medyczna)
  • realny wpływ na życie firmy (duży poziom odpowiedzialności i samodzielności)

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080