Kontroler jakości ds. odbiorów i dokumentacji
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
14. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • odbiór dostaw zgodnie z procedurami stoczniowymi, w tym weryfikacja dokumentacji m.in. certyfikatów, deklaracji zgodności.
  • identyfikowanie i rozwiązywanie napotkanych problemów jakościowych
  • kompletowanie, weryfikowanie i archiwizowanie dokumentów jakościowych dotyczących jednostek pływających
  • współpraca z przedstawicielami Towarzystw Klasyfikacyjnych w zakresie wymagań jakościowych materiałów
  • prace administracyjno-biurowe

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne, preferowane wyższe lub średnie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • samodzielność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz umiejętność czytania rysunku technicznego będą mile widziane

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole
  • prace na ciekawych projektach dla zagranicznych klientów
  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,

  • Praca Gdynia
  • Kontroler jakości Gdynia
  • Kontroler Gdynia
  • Kontroler biletów Gdynia
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gdynia
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gdynia
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gdynia
  • Specjalista ds. kadr i płac Gdynia
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544