Kontroler Jakości ds. mechanicznych
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Stocznia Remontowa NAUTA S.A.
17. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja wyrobów mechanicznych
  • prawidłowa i terminowa realizacja odbiorów jakościowych zgodnie z dokumentacją
  • udział w procesie uruchamiania systemów mechanicznych
  • realizowanie odbiorów międzyoperacyjnych
  • kontakt z przedstawicielami Armatora oraz Towarzystw Klasyfikacyjnych
  • identyfikowanie i rozwiązywanie napotkanych problemów jakościowych,
  • analizowanie wyników oraz raportowanie pracy w swoim obszarze działania

Nasze wymagania

  • wykształcenie - preferowane wyższe techniczne lub średnie techniczne o specjalności mechanik,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku mile widziane,
  • umiejętność rozwiązywani problemów i zagadnień technicznych,
  • dobrej znajomości odczytywania dokumentacji technicznej

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • pracę w doświadczonym zespole
  • prace na projektach dla zagranicznych klientów

  • Praca Gdynia
  • Kontroler jakości Gdynia
  • Kontroler Gdynia
  • Kontroler biletów Gdynia
  • Specjalista ds. ofertowania Gdynia
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdynia
  • Specjalista ds. Eksportu Gdynia
  • Specjalista ds. transportu Gdynia
  • Specjalista ds. HR Gdynia
  • Specjalista ds. turystyki Gdynia
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544