Kontroler jakości do zakładu produkcji spożywczej/ Audytor wewnętrzy
  • Reda
Reda, Reda, pomorskie, Polska
Gastro Magazyn Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Nasza firma jest producentem w branży spożywczej, specjalizującym się w produkcji cateringu dietetycznego. Dążymy do zapewnienia naszym klientom produktów najwyższej jakości, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i świeżości.

  • Poszukujemy doświadczonego kontrolera jakości/ Audytora wewnętrznego, który będzie odpowiedzialny za nadzór nad jakością produktów w procesie produkcyjnym. Osoba na tym stanowisku będzie miała kluczowe znaczenie dla zapewnienia zgodności z normami i standardami jakościowymi, a także identyfikacji i rozwiązywania wszelkich problemów z jakością produktów.

Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży spożywczej -mile widziane Znajomość standardów jakościowych i procedur kontroli jakości- -mile widziane Umiejętność pracy w zespole oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne. Dokładność i skrupulatn

  • Obowiązki:
  • Przeprowadzanie regularnych inspekcji produktów i ocena ich jakości zgodnie z ustalonymi standardami firmy.
  • Monitorowanie procesu produkcyjnego w celu zapewnienia zgodności z wymaganiami jakościowymi.
  • Zbieranie próbek do badań laboratoryjnych i analiza wyników.
  • Wdrażanie i utrzymywanie procedur kontroli jakości.
  • Współpraca z zespołem produkcyjnym w celu identyfikacji i rozwiązywania problemów jakościowych.
  • Dokumentowanie wszystkich działań kontrolnych i raportowanie wyników.

  • Ciepłe posiłki w pracy
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość przystąpienia do benefitów: karta multi-sport oraz ubezpieczenie grupowe na życie

  • Umowa zlecenie , umowa o pracę lub kontrakt B2B

  • Praca Reda
  • Pracownik produkcji Reda
  • Reda - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584