Kontroler Jakości
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
GRAND Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Grand jest wiodącym producentem wyrobów z łososia.

Nasz zespół od 30 lat działa na rynku polskim, jak i zagranicznym.

Obecnie zatrudniamy około 100 osób i nieustannie rośniemy.

Naszym priorytetem jest rozwój i unowocześnianie metod produkcji.

Jeśli są Ci bliskie wartości ciągłego rozwoju, osiągania dobrych wyników poprzez pracę w zespole i tworzenia miejsca, w którym wszyscy będą dobrze się czuli – zapraszamy do aplikowania na nasze ogłoszenia.

Opis stanowiska
  • Bieżąca kontrola produkcji pod kątem zgodności wyrobów ze specyfikacją.
  • Czynny udział w audytach.
  • Prowadzenie dokumentacji kontrolno-jakościowej.
  • Analizowanie i raportowanie wykrytych niezgodności, zgłaszanie reklamacji.

Wymagania
  • Gotowość do pracy 2-zmianowej w warunkach hali produkcyjnej.
  • Mile widziane wykształcenie z zakresu technologii żywności.
  • Sumienność i odpowiedzialność.
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w stale rozwijającej się firmie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i ciekawe szkolenia związane z wykonywaną pracą.
  • Pracę w zgranym i ambitnym zespole.

  • Praca Gdynia
  • Kontroler jakości Gdynia
  • Kontroler Gdynia
  • Kontroler biletów Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448