KONTROLER JAKOŚCI
  • Łódź, łódzkie
Łódź
HR TEAM Sp. z o. o.
24. 5. 2024
27,70 zł/h brutto

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku:

Miejscowość : Łódź, Obywatelska

Specyfikacja zakładu: Produkcja elementów z tworzyw sztucznych

Wymagania:

  •  Doświadczenie na podobnym stanowisku
  •  Zdolności techniczne - umiejętność czytania instrukcji, rysunków technicznych
  •  Spostrzegawczość - odnalezienie nieprawidłowości w detalu
  •  Dobry wzrok
  •  Konsekwencja i wytrwałość
  •  Otwartość i chęć nauki

Zakres obowiązków:

  •  sprawdzanie produktu pod kątem jego zgodności z charakterystyką, którą ustalano na etapie projektu.
  •  eliminacja wadliwych lub niezgodnych z projektem przedmiotów, wytworzonych w procesie produkcyjnym.

Oferujemy:

  •  Wynagrodzenie: od 27,70 zł/h brutto
  •  Umowa zlecenie
  •  System pracy: 1 zmiana (14-22)
  •  Dni pracy: poniedziałek – piątku

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Łódź
  • Kontroler jakości Łódź
  • Kontroler Łódź
  • Kontroler biletów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696