Kontroler Jakości
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
DOPPELT PIĄTEK I NOGACZ SP.K.
25. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:

  • Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa żywności obowiązujących w zakładzie,
  • Przestrzeganie wymagań opisanych w procedurach i instrukcjach SZBŻ zgodnego wymaganiami przepisów prawa i IFS Food,
  • Kontrola stanu higieny maszyn i powierzchni roboczych za pomocą Luminometru,
  • Weryfikacja masy wyrobów: kontrola minimum raz dziennie,
  • Bieżąca kontrola procesu produkcyjnego,
  • Nadzór nad osobami wchodzącymi w strefę produkcji,
  • Uczestnictwo w pracach zespołu ds. bezpieczeństwa żywności,
  • Pobieranie prób do badań wyrobów gotowych oraz wody,
  • Bieżąca kontrola czystości higieny w firmie i zapisy,
  • Nadzorowanie i kontrola działań związanych z dobrą praktyką produkcyjną i higieniczną,
  • Przestrzeganie i wykonywanie zadań wynikających z procedur i instrukcji wdrożonego systemu zarządzania bezpieczeństwem żywności,
  • Terminowe zlecanie prób do badań,
  • Przechowywanie, zabezpieczanie, zachowywanie przez określony czas zapisów, w ramach swoich działań oraz dysponowanie nimi,
  • Kontrola druków i formularzy stosowanych w Systemie HACCP/IFS
  • Kontrola CCP 1, nadawanie numerów partii, weryfikacja dostaw, prowadzenie zapisów przyjęcia łącznie z kompletowaniem atestów jakościowych, HDI i dokumentacji fotograficznej
  • Kontrola nad identyfikowalnością surowca, półproduktu i produktu,
  • Kontrola temperatury surowca, półproduktu i produktu,
  • Kontrola temperatury pomieszczeń,
  • Identyfikowalność i kontrola rozmrażanego surowca,
  • Kontrola szafek w szatniach, porządku w szatniach,
  • Kontrola na stołówce, temperatury w lodówce, nadzór nad alergenami w stołówce,
  • Szkolenia wstępne pracowników i zlecone przez Dyrektora ds. Produkcji

Wymagania:

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętności interpersonalne
  • Znajomość obsługi komputera oraz umiejętność wykorzystania go w pracy,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Sumienność, odpowiedzialność
  • Doświadczenie w branży spożywczej min. 3 lata
  • Rozwinięte zdolności organizacyjne (umiejętność planowania pracy własnej, umiejętność podejmowania decyzji, wyznaczanie celów, delegowania zadań i ich egzekwowania),
  • Asertywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Znajomość i umiejętność pracy zgodnie z wymaganiami HACCP,
  • Znajomość podstaw normy IFS w zakresie niezbędnym do kontroli procesu produkcji,
  • Znajomość podstaw języka angielskiego będzie atutem

Zapewniamy:

  • Pełne przeszkolenie w zakresie obowiązujących procesów produkcyjnych
  • Stabilną umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju oraz zdobywanie nowej wiedzy i umiejętności
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dopłaty do posiłków
  • Prywatne ubezpieczenie na życie

  • Praca Poznań
  • Kontroler jakości Poznań
  • Kontroler Poznań
  • Kontroler biletów Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836