Kontroler Jakości/ bez doświadczenia od ZARAZ - Skarżysko-Kamienna
  • Skarżysko-Kamienna
Skarżysko-Kamienna, Skarżysko-Kamienna, Świętokrzyskie, Polska
Exact Systems Sp. z o.o
8. 6. 2024

Dołącz do naszego zespołu kontrolerów jakości na zakładzie w Skarżysko-Kamienna

Oferta skierowana do Panów z racji specyfiki pracy na stanowisku

Opis stanowiska:

  • kontrola jakości baterii samochodowych/ akumulatorów zgodnie z instrukcją

Mile widziany status ucznia/ studenta

Oferujemy:

  • stawka godzinowa 30,00 zł brutto
  • opiekę oraz pomoc Koordynatora
  • dodatek nocny, stawka 36,00 zł brutto
  • możliwość wypłaty części zgromadzonych środków przed ustalonym terminem wypłaty (raz w miesiącu) - Exact Pay
  • system brygadowy (6.00-18.00, 18.00 - 6.00)
  • umowa zlecenie z pełnymi składkami ZUS (możliwość płatnego chorobowego)
  • formalności w telefonie (elektroniczna umowa)
  • ubezpieczenie NNW
  • kartę Multisport
  • parking przy zakładzie
  • program stypendialny Exact Future, zyskaj 15 000 zł na naukę
  • zaplecze socjalne
  • wgląd do przepracowanych godzin oraz stawek za pomocą aplikacji Exact People GO

  • Praca Skarżysko-Kamienna
  • Skarżysko-Kamienna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417