Kontroler jakości
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Polska
JOB POINT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska

  • kontrolowanie jakości części samochodowych zgodnie z ustalonymi standardami
  • zgłaszanie uszkodzeń oraz nieprawidłowości kontrolowanych produktów
  • wprowadzanie podstawowych danych dotyczących kontroli do programu MS Excel
  • telefoniczne zamawianie potrzebnych części z innych działów firmy

Wymagania stanowiska

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • podstawowa umiejętność obsługi komputera oraz MS Excel
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz
  • spostrzegawczość, dokładność
  • chęci do pracy

Oferujemy

  • umowę zlecenie- po 6 miesiącach zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio pod firmą
  • stawkę godzinową 28,10 zł brutto z możliwością podwyższenia (w zależności od posiadanego doświadczenia oraz umiejętności)
  • pracę w systemie zmianowym
  • możliwość nawiązania długookresowej współpracy
  • bezpłatne ubezpieczenie grupowe

  • Praca Gliwice
  • Kontroler jakości Gliwice
  • Kontroler Gliwice
  • Kontroler biletów Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228