Kontroler Jakości
  • Tarnów
Tarnów, Tarnów, małopolskie, Polska
Zakłady Mechaniczne "Tarnów" S.A.
2. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kontroli odbiorczej produkcji w toku i wyrobów gotowych z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych, sprawdzianów itp.,
  • niedopuszczenie do produkcji i dalszego użytkowania wadliwych dostaw, części, zespołów oraz gotowych wyrobów,
  • wystawianie i potwierdzenie dokumentacji jakościowej,
  • potwierdzanie kontroli okresowej narzędzi i oprzyrządowania pomiarowego,
  • przestrzeganie obowiązkowych harmonogramów sprawdzeń przyrządów pomiarowych,
  • pomoc w realizacji prac związanych z osiągnięciem celów produkcyjnych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (mile widziane wyższe),
  • min 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami kontrolno–pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, transametr),
  • znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomość MS Office (Word, Excel),
  • dokładność, rzetelność, sumienność,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o bogatej tradycji i doświadczeniu w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie wczasów, karnetów sportowo-rekreacyjnych, imprez kulturalno-oświatowych, okolicznościowe świadczenia dla pracowników i dzieci pracowników),
  • prywatną opiekę medyczną.

  • Praca Tarnów
  • Kontroler jakości Tarnów
  • Kontroler Tarnów
  • Kontroler biletów Tarnów
  • Tarnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 342
    18 692