Kontroler Jakości
  • Mińsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Mińsk Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Harper Hygienics S.A.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Przeprowadzanie badań surowców, półproduktów i produktów
  • Prowadzenie dokumentacji badawczej (rejestry i raporty z badań)
  • Pobieranie próbek do badań oraz ich archiwizacja
  • Przygotowywanie certyfikatów analiz dla wyrobów gotowych
  • Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych wynikających z analiz problemów jakościowych
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych
  • Współpraca w zakresie tworzenia dokumentacji systemu jakości

Nasze wymagania

  • Wykształcenie min. średnie (profil chemiczny, biologiczny, techniczny)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziana znajomość standardów GMP, GHP, BRC CP, IFS HPC
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (laboratorium, kontrola jakości)

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Równoważny system czasu pracy, praca zmianowa (12 godzin)
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności; system premiowy
  • Bezpłatną prywatną opiekę medyczną; możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników; możliwość zakupu naszych produktów w sklepiku firmowym po atrakcyjnych cenach
  • Możliwość rozwoju zawodowego i osobistego w ramach organizacji
  • Przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251