Kontroler jakości
  • Ostaszewo
Ostaszewo, Ostaszewo, kujawsko-pomorskie, Polska
B.A.U.S. At Sp. z o.o.
12. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przeprowadzanie wizualnej i funkcjonalnej kontroli jakościowej pojazdów (przed produkcją, w trakcie i po produkcji) wg zdefiniowanych punktów kontrolnych;
  • przeprowadzanie jazd testowych pojazdów;
  • weryfikacja specyfikacji, rysunków technicznych oraz schematów elektrycznych;
  • zestawianie wykrytych niezgodności w szczegółowych raportach;
  • nadzorowanie i koordynowanie działań korekcyjnych i korygujących;
  • tworzenie dokumentacji zdjęciowej;
  • przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do wysyłki pojazdów;
  • czynne uczestnictwo w spotkaniach jakościowych;
  • ustalanie i wyjaśnianie z zespołem przyczyn niezgodności;
  • uczestnictwo w audytach i wizytacjach klientów wg potrzeb.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne (elektryczne/ elektro-mechaniczne);
  • doświadczenie w zakresie kontroli jakości;
  • dokładność w pracy oraz nastawienie na jakość;
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną (schematy elektryczne, rysunki techniczne);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym;
  • obsługa urządzeń kontrolno-pomiarowych;
  • dobra znajomość komputera (pakiet MS—office);
  • umiejętność pracy w zespole;
  • prawo jazdy kat B.
  • uprawnienia energetyczne SEP do 1 kV;
  • praktyczna wiedza z zakresu elektryki i mechaniki;
  • wszelkie dodatkowe uprawnienia.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia na pełnym etacie w prężnie działającej firmie;
  • pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku;
  • elastyczne godziny pracy;
  • bardzo dobre możliwości płacowe według kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego;
  • pracę w przyszłościowym sektorze medycznym;
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy;
  • przyjazną atmosferę w pracy;
  • ubezpieczenie grupowe;
  • prywatna opieka medyczna;
  • parking pracowniczy.

  • Praca Ostaszewo
  • Ostaszewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055