Kontroler Jakości
  • Kajetany, ul. Klonowa 48
mazowieckie, Kajetany, ul. Klonowa 48, mazowieckie, Polska
FTL S.A.
28. 9. 2024

FTL S.A. to producent części karoseryjnych i oświetlenia samochodowego. Projektujemy i wytwarzamy elementy oświetleniowe oraz elementy karoseryjne do samochodów osobowych i ciężarowych. Od 2013 roku oferujemy oświetlenie samochodowe, w szczególności lampy samochodowe, kierunkowskazy, oświetlenie tablic rejestracyjnych oraz inne elementy oświetleniowe pojazdów. Produkujemy także plastikowe elementy karoserii samochodowej, w tym wszelkiego rodzaju atrapy, grille, mocowania i elementy montażowe, listwy i inne.

Twój zakres obowiązków

  • kontrola jakości produktów na produkcji na działach (wtryskarki, zgrzewarki, montaż) wraz z raportowaniem niezgodności,
  • przegląd i analiza braków powstałych w procesach produkcyjnych,
  • zatwierdzanie zgodności wyrobu na zleceniach oraz rejestrowanie i analizowanie niezgodności,
  • przygotowywanie instrukcji stanowiskowych dla pracowników z działem technologicznym dla produktów,
  • kontrola jakości dostaw i raportowanie niezgodności,
  • inicjowanie działań w przypadku niezgodności,
  • wsparcie produkcji w oszacowaniu procesów, analizie błędów, wprowadzaniu udoskonaleń i środków zapobiegawczych,
  • przygotowanie bieżących raportów oraz analiz z zakresu reklamacji i zapytań klientów,
  • prowadzenie projektów z zakresu jakości,
  • zarządzanie wyrobami niezgodnymi,
  • nadzorowanie nad prowadzoną systematycznie dokumentacją jakościową,
  • realizacja procedur związanych z kontrolą jakości.

Nasze wymagania

  • znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office,
  • zdolności samodzielnego i logicznego myślenia,
  • asertywność,
  • zdolności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • operatywność i odpowiedzialność.

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w branży motoryzacyjnej,
  • znajomość wymagań normy IATF16949 / ISO9001 oraz 14001 / 45001.

To oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w prestiżowej i stabilnej firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • samodzielność w działaniu oraz wyzwania, umożliwiające poszerzanie własnych kompetencji,
  • pracę w doświadczonym zespole, wspierającym i dzielącym się wiedzą.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392