Kontroler jakości
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Eurolinkgroup
1. 3. 2024

Dla naszego klienta, wiodącego producenta narzędzi stemplowych oraz części zamiennych do tabletkarek, kapsułkarek i maszyn blistrujących stosowanych w farmacji oraz sektorach przemysłu, szukamy pracownika na stanowisko
Miejsce pracy – Szczecin
Pracodawca oferuję:
- Umowę o pracę bezpośrednio z zakładem pracy.
- Wynagrodzenie 5500-8000 zł brutto/miesiąc, premie za wyniki, nadgodziny+benefity (program poleceń, zajęcia sportowe, ubezpieczenie na życie, catering, szkolenia i kursy)
- Pracę na 2 zmiany od poniedziałku do piątku (6:00-14:00, 14:00-22:00).
- Pracę w międzynarodowym środowisku.
Zakres obowiązków:
-Sprawdzenie jakości produkowanych elementów.
-Obsługa narzędzi pomiarowych.
-Wykrywanie wad wyborów na możliwie wczesnych etapach procesu produkcyjnego.
Wymaganie:
-Wyksztalcenie średnie techniczne.
-Doświadczenie na podobnym stanowisku.
-Umiejętności posługiwania się narzędziami pomiarowymi (suwmiarka, pasametr)
-Umiejętność czytania rysunku technicznego
- Znajomość języka polskiego w stopniu komunikatywnym (w przypadku obcokrajowców).
Dołącz do zespołu i poszerzaj swoje umiejętności oraz kompetencje w dynamicznym środowisku przemysłowym!

  • Praca Szczecin
  • Kontroler jakości Szczecin
  • Kontroler Szczecin
  • Kontroler biletów Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714