Kontroler Jakości
  • Radzyń Podlaski
Radzyń Podlaski, Radzyń Podlaski, lubelskie, Polska
Dr Gerard Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Dr Gerard to firma z długoletnią tradycją produkcji wyjątkowych ciastek, wafelków i słonych przekąsek. Posiada 2 zakłady produkcyjne, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników oraz zajmuje wysoką i ugruntowaną pozycję na rynku.

Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Główne zadania:

  • pobieranie prób i wykonywanie analiz surowców i opakowań, półfabrykatów oraz wyrobów gotowych
  • kontrola jakości półfabrykatów i wyrobów w toku produkcji
  • badania przechowalnicze wyrobów
  • kontrola higieniczna obszaru produkcji oraz magazynów
  • obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego
  • prowadzenie zapisów z przeprowadzonych kontroli oraz inspekcji

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunkowe – Technologia żywności lub pokrewne)
  • znajomość systemu HACCP oraz zasad GHP/GMP będzie dodatkowym atutem
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywność
  • dokładność
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel)
  • zdolności analityczne

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej i wysokiej pozycji na rynku
  • dobrą atmosferę pracy
  • pracę w dynamicznej, szybko rozwijającej się firmie
  • wsparcie doświadczonych pracowników
  • wyjazdy integracyjne
  • pakiet socjalny (m.in. świadczenia świąteczne, MultiSport, „wczasy pod gruszą”)

  • Praca Radzyń Podlaski
  • Radzyń Podlaski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851