Kontroler Jakości
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
MOJ S.A.
3. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma MOJ S.A. – Oddział Kuźnia „Osowiec” notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych poszukuje kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska
  • Kontrola jakości wyrobów (pomiary manualne detali przyrządami kontrolno-pomiarowymi),
  • Kontrola dostaw materiałowych (pomiary manualne, kontrola wzrokowa),
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową (protokoły pomiarowe),

Wymagania
  • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego,
  • Obsługa ręcznych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka itp.),
  • Prawo jazdy kat. B + brak przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia pojazdów służbowych kat. B,
  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi,

Wykształcenie:

  • Zawodowe lub średnie techniczne (mechanika, budowa maszyn, elektromechanika).

Oferujemy
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Stabilne warunki zatrudnienia,
  • Atrakcyjny pakiet socjalny,
  • Motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy.

  • Praca Katowice
  • Kontroler jakości Katowice
  • Kontroler Katowice
  • Kontroler biletów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521