Kontroler jakości
  • Morawica
Morawica, Morawica, Świętokrzyskie, Polska
Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Miejsce pracy: Dębska Wola k/Kielc, ul Pińczowska 23
Twoje obowiązki:
• Sprawowanie kontroli jakości nad bieżącą produkcją: komponentów oraz półproduktów. Przeprowadzanie oceny wizualnej,
• Przeprowadzanie kontroli jakości sprefabrykowanych wyrobów gotowych pod względem wymiarowości, jakości połączeń spawanych oraz zgodności z dokumentacją wykonawczą,
• Odbiory wyrobów gotowych w oparciu o dokumentację techniczną oraz o obowiązujące przepisy i normy,
• Zgłaszanie niezgodności i nieprawidłowości,
• Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań jakościowych,
• Udział przy tworzeniu dokumentacji powykonawczej.
Nasze wymagania:
• Wykształcenie Wyższe Techniczne,
• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
• Znajomość rysunku konstrukcyjnego i izometrycznego,
• Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, kątomierz, spoinomierz itp.),
• Mile wdziane dodatkowe uprawnienia - VT, PT, MT, UT,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Co oferujemy:
• Prace przy ciekawych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych,
• Możliwość rozwoju,
• Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,
• Niezbędne narzędzia do pracy.
Zgłoszenia wraz z CV prosimy kierować na adres:

  • Praca Morawica
  • Morawica - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696