Kontroler Jakości
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
EcoWipes
11. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Technologia przyjazna środowisku

Jesteśmy polskim producentem wyrobów higieniczno-kosmetycznych. Dzięki innowacyjnej myśli technologicznej, konsekwentnie realizujemy misję wytwarzania alternatywnych włóknin, bezpiecznych dla zdrowia i środowiska. Najwyższą jakość produktów bezkompromisowo łączymy z troską o naturę.

EcoWipes tworzy zespół #earthchangers,

ludzi którym bliskie dobro planety.

Zakres obowiązków:

  • Badanie jakości oraz ocena zgodności surowców, półproduktów i wyrobów gotowych, zgodnie z obowiązującymi standardami i procedurami, ocena wizualna pod kątem wad
  • Analizowanie wyników kontroli
  • Prowadzenie dokumentacji jakościowej
  • Zarządzanie wyrobem niezgodnym w procesie produkcyjnym: identyfikacja, izolacja oraz ewidencja wyrobów niezgodnych
  • Wsparcie liderów linii produkcyjnej w zakresie zagadnień jakościowych
  • Archiwizacja wzorów produkcyjnych

Wymagania:

  • Dobra komunikacja, umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, odpowiedzialność
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym

Mile widziane:

  • Doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • Pewność zatrudnienia – stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – dbamy o Twoje zdrowie, oferując dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, ubezpieczenia na życie. Dodatkowo zapewniamy bony, paczki, imprezy integracyjne
  • Transport do pracy z wybranych miejscowości (Baboszewo, Glinojeck, Świercze, Nowe Miasto Cieksyn, Smoszewo, Emolinek, Zakroczym, Nasielsk, Pomiechówek, Raciąż, Załuski)
  • Bonusy okolicznościowe – karty przedpłacone z okazjonalnymi bonusami to dodatkowy sposób na docenienie Twojej pracy i zaangażowania
  • Szkolenie wdrożeniowe pod okiem doświadczonego specjalisty
  • Międzynarodowe środowisko pracy, możliwość wykorzystania znajomości języka angielskiego
  • Możliwości rozwoju i awansu w ramach struktur
  • Przyjazną atmosferę pracy i koleżeńskie relacje

Co oferujemy?

  • Umowę o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Świadczenia
  • Szkolenia i rozwój
  • Ubezpieczenie na życie
  • Przyjazna atmosfera

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544