Kontroler Jakości
  • Puławy
Puławy, Puławy, Lubelskie, Polska
Mezap
27. 8. 2024

Firma Mezap Sp. z o.o poszukuje pracownika na stanowisko Kontroler Jakości.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- kontrola jakościowa dostaw materiałów, półwyrobów i wyrobów, kontrola w trakcie procesu produkcyjnego oraz kontrola ostateczna wyrobów gotowych.
- kompletowanie i przechowywanie dokumentów jakościowych dostaw.-dokumentowanie kontroli jakości oraz gromadzenie i przechowywanie zapisów z kontroli i badań.
- oznaczanie statusu kontrolowanych wyrobów na każdym etapie produkcji.
- uwierzytelnianie przeniesienia cech materiałowych.
- sporządzanie protokołów niezgodności ujawnionych na każdym etapie kontroli.
- przygotowywanie zleceń na czynności kontrolno-badawcze.
WYMAGANIA:
- wykształcenie: wyższe techniczne lub średnie o specjalności mechanicznej,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- biegła obsługa komputera, pakiet biurowy (MS Office),
- mile widziane: aktualne uprawnienia w dziedzinie badań nieniszczących w metodach MT 2, PT 2, UT 2,VT 2 w sektorach przemysłowych PW i PE.
OFERUJEMY:
- zatrudnienie na umowę o pracę,
- możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Puławy
  • Puławy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045