Kontroler Jakosci
  • Białystok
Białystok
Adampol S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

OBEJMUJE WYJAZDY SŁUŻBOWE

Obowiązki:

- kontrola procesów jakościowych w całej organizacji ze szczególnym uwzględnieniem transportu

- kontrola przestrzegania wymagań jakościowych

- analizowanie wyników kontroli

- wdrażanie procesów naprawczych na podstawie wyników analiz

- raportowanie wyników do odpowiednich departamentów

Wymagania:

- dobra znajomość MS Excel

- wykształcenie wyższe

- dobra znajomość języka angielskiego w mowie oraz piśmie

- znajomość dodatkowego języka jako atut

- prawo jazdy kat. B

- gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji w branży motoryzacyjnej

- stabilne warunki zatrudnienia (Umowę o pracę)

- obiady firmowe

- elastyczne godziny pracy (początek pracy między 7-9)

- darmowy parking

- pakiet medyczny Luxmed

- atrakcyjny pakiet socjalny: paczki świąteczne dla dzieci, bony świąteczne, wydarzenia firmowe, możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

  • Praca Białystok
  • Kontroler Białystok
  • Kontroler jakości Białystok
  • Kontroler biletów Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536