Kontroler jakości
  • Ruda Śląska
Ruda Śląska, Ruda Śląska, Śląskie, Polska
Echo-Test Team Sp. z o.o.
9. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wykonywanie badań ultradźwiękowych;
  • Wykonywanie badań magnetyczno-proszkowych;
  • Wykonywanie badań penetracyjnych;
  • Wykonywanie badań wizualnych;

Prace wykonywane są głównie w terenie na obiektach u klienta i na miejscu w laboratorium.

WYMAGANIA:
  • Aktualnych certyfikatów kompetencji w badaniach nieniszczących wg EN ISO 9712;
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe;
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole;
  • Odpowiedzialność, dokładność, systematyczność;
  • Zaangażowanie w realizowane i wytyczone cele;
  • Dyspozycyjność;
  • Doświadczenie min. 1 rok pracy w badaniach nieniszczących;
  • Umiejętność podejmowania decyzji;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Umiejętność pracy na wysokościach;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi

OFERUJEMY:
  • Ciekawą, stabilną i urozmaiconą pracę na pełen etat;
  • Praca od zaraz na podstawie umowy o pracę na okres próbny;
  • Podnoszenie kwalifikacji zawodowych;
  • Nabywanie praktyki zawodowej;
  • strzeżone miejsce parkingowe pod firmą na terenie zamkniętym
  • dogodny dojazd
  • dostęp do jadalni z kawą, herbatą, wodą mineralną,mikrofalówką bez ograniczeń
  • posiłki regeneracyjne w okresie zimowym
  • okresowe kursy, szkolenia.

  • Praca Ruda Śląska
  • Kontroler jakości Ruda Śląska
  • Kontroler Ruda Śląska
  • Kontroler biletów Ruda Śląska
  • Ruda Śląska - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536