Kontroler Jakości
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
MOJ s.a.
3. 10. 2024

Obowiązki

  • Kontrola jakości wyrobów (pomiary manualne detali przyrządami kontrolno-pomiarowymi)
  • Tworzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową (protokoły pomiarowe)

Wymagania

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (mechanika, budowa maszyn, elektromechanika)
  • Uprawnienia-Prawo jazdy kategoria B
  • Bardzo dobra znajomość czytania rysunku technicznego
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do zjazdów w podziemia kopalń
  • Brak przeciwwskazań zdrowotnych do prowadzenia samochodów służbowych kat .B
  • Obsługa ręcznych przyrządów pomiarowych (suwmiarka, mikrometr, średnicówka itp.)
  • Samodzielność, komunikatywność i umiejętność współpracy z innymi

Oferujemy

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w rozwijającej się firmie produkcyjnej
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • motywacyjny system wynagradzania oraz dodatek premiowy
  • Wynagrodzenie opierające sie o stawkę godzinową

  • Praca Katowice
  • Kontroler jakości Katowice
  • Kontroler Katowice
  • Kontroler biletów Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521