Kontroler Jakości
  • Kartoszyno, Strefa Ekonomiczna Żarnowiec
pomorskie, Kartoszyno, Strefa Ekonomiczna Żarnowiec, pomorskie, Polska
Voltrim Trade Sp. z o.o
14. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona będzie odpowiadała za:

  • Nadzór nad jakością w całym procesie produkcji.
  • Przeprowadzanie badań, prowadzenie dokumentacji.
  • Kontrola wyrobów niezgodnych i sprzętu pomiarowego.
  • Udział w optymalizacji procesów i systemu zarządzania jakością.

Wymagania
  • Minimum średnie wykształcenie, preferowane techniczne.
  • Doświadczenie w kontroli jakości.
  • Znajomość obsługi urządzeń kontrolno-pomiarowych i pakietu MS Office.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Znajomość podstaw metrologii, umiejętności interpersonalne, zdolność do pracy zespołowej.
  • Samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie.
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Mile widziane: świadectwo E1 SEP, certyfikat ISO 9001.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Praca w doświadczonym zespole, system premiowy, szkolenia.

  • Praca pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584