Kontroler finansowy w firmie produkcyjnej
  • Zimna Wódka
opolskie, Zimna Wódka, opolskie, Polska
Tru-Flex Sp. z o.o.
30. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • czynny udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca, roku
  • czynny udział w przygotowywaniu budżetu analiza odchyleń od budżetu
  • uzgadnianie stanów magazynowych, kontrola odchyleń i kosztów produkcyjnych
  • kontrola prawidłowości i czynny udział w procesie finansowym ustalania kosztów standardowych produktów
  • kontrola kalkulacji cen wyrobów
  • analiza rentowności sprzedaży i kontrola należności handlowych
  • kontrola zleceń produkcyjnych
  • bieżąca ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo - księgowym
  • analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, GUS, Urząd Celny, audytorzy, Specjalna Strefa Ekonomiczna)
  • bieżąca ewidencja zdarzeń gospodarczych w systemie finansowo - księgowym;
  • sporządzanie analiz, sprawozdań i raportów finansowych oraz innych prac zleconych przez przełożonego
  • współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe - ekonomia / finanse/ księgowość
  • wysokie zdolności analityczne; umiejętność rozwiązywania problemów i proaktywne podejście do pracy
  • wiedza z zakresu contollingu i kalkulacji kosztów
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Excel, umiejętność tworzenia narzędzi finansowych w excel
  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość ustawy o rachunkowości
  • dokładność, dobra organizacja pracy i otwartość
  • samodzielność i inicjatywa

To oferujemy

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy, umiejętności i doświadczenia;
  • szkolenie wewnętrzne i zewnętrzne;
  • system premii miesięcznych i kwartalnych.

  • Praca opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536