Kontroler Finansowy / Specjalista ds. Controllingu
  • Wrocław, ul.Skarbowców 4
dolnośląskie, Wrocław, ul.Skarbowców 4, dolnośląskie, Polska
Biuro Inżynierskie CONVERT Sp. z o.o
28. 8. 2024

Firma oferuje kompleksowe wykonawstwo instalacji elektrycznych w zakresie niskiego i średniego napięcia m.in. rozdzielnice SN i nN, okablowanie, instalacje elektryczne wewnętrzne oraz zewnętrzne. Dostarczamy rozwiązania w zakresie systemów rejestracji i analizy zakłóceń sieci elektroenergetycznych, systemów pomiarowych i monitoringu oraz systemów automatyki i sterowania. Przedsiębiorstwo świadczy także usługi instalacyjne i modernizacyjne dla przemysłu górniczego.

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie budżetów, planów miesięcznych, 3 miesięcznych i rocznych prognoz sprzedaży, kontrola ich realizacji i analiza odchyleń w stosunku do założeń
  • Przygotowywanie raportów zarządczych w tym kosztowych, wynikowych, budżetowych, podatkowych i księgowych
  • Kontrola kosztów zgodnie z przyjętymi planami budżetowymi
  • Monitorowanie umów w celu zapewnienia właściwej prezentacji kosztów i przychodów w okresach sprawozdawczych
  • Analiza wyników finansowych i interpretacja odchyleń w stosunku do założeń budżetowych i prognoz finansowych
  • Przygotowywanie cyklicznych zestawień, raportów i analiz zgodnie z zapotrzebowaniem
  • Współpraca z poszczególnymi działami firmy w zakresie pozyskiwania danych
  • Weryfikacja, kontrola oraz analiza wykonania budżetów realizowanych budów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie ekonomii, finansów bądź rachunkowości
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość obsługi MS Excel;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację – warunek konieczny (współpraca z zagranicznym zespołem kontrolingowym)
  • Samodzielność, komunikatywność, analityczny umysł, terminowość i bardzo dobra organizacja pracy własnej

To oferujemy

  • Ciekawą i motywującą pracę w przyjaznym zespole
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • Dofinansowanie do karty MultiSport
  • Dofinansowanie do pakietu medycznego w Medicover
  • Spotkania intgracyjne
  • Brak dress code’u
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanych umiejętności
  • Narzędzia do pracy wraz z niezbędnymi dodatkami
  • Parking dla pracowników

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584