Kontroler Finansowy Projektów
  • Będzin
Będzin, Będzin, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 4. 2024

Masz doświadczenie w controllingu projektowym? Potrafisz analizować wielomilionowe inwestycje? Jeżeli tak - nie czekaj, aplikuj!

Oczekujemy

  • wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, księgowość)

  • minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie kontroli kosztów projektów

  • znajomość programu EXCEL w stopniu zaawansowanym

  • umiejętności prezentacji danych i wniosków z analiz

  • zdolności analityczne i systemowe podejście do rozwiązywania problemów

  • dbałość o szczegóły, dokładność i umiejętność wielozadaniowości

  • samodzielność, kreatywność, umiejętność aktywnego współtworzenia nowoczesnego kontrolingu

  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • możliwość zdobycia bogatego doświadczenia oraz podniesienia kwalifikacji

  • pakiet dodatkowych benefitów - opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dofinansowanie programów prozdrowotnych
  • system premiowy
  • zadaniowy czas pracy

Zadania

  • monitorowanie i aktywna optymalizacja bieżącego stanu kontroli kosztów projektu, przepływów pieniężnych, przychodów, zysku, marży brutto

  • pomoc w identyfikacji szans i zagrożeń na projektach, monitorowanie działań usprawniających w celu zapewnienia realizacji projektu zgodnie z założonym budżetem

  • organizowanie comiesięcznych przeglądów realizacji budżetu projektów

  • sporządzanie zestawień, raportów i analiz finansowych projektów

  • kontrola dokumentacji finansowej projektu

  • współpraca z kierownikami projektów oraz działem finansowym w wyżej wymienionym zakresie

  • wspieranie pionu ofertowania w zakresie prawidłowej kalkulacji ofertowej

  • rozwijanie narzędzi kontrolingowych

  • Praca Będzin
  • Będzin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782