Kontroler finansowy (m/k)
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
Trenkwalder & Partner Sp.z.o.o.
28. 5. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:Zakres zadań:

  • usprawnianie procesów kontroli wewnętrznej zakładu,
  • współudział w tworzeniu budżetów i prognoz zakładu,
  • analizowanie odchyleń parametrów i wskaźników budżetu,
  • usprawnianie narzędzi do raportowania i budżetowania ( Excel, Power BI),
  • sporządzanie prognoz finansowych,
  • współudział w pracach nad wycenami wyrobów i ustalanie cen ewidencyjnych,
  • analizowanie rentowności projektów,
  • definiowanie, analizowanie i monitorowanie wskaźników KPI,
  • sporządzanie raportów bieżących, miesięcznych, rocznych zgodnie z dyspozycją Dyrektora finansowego,
  • prace związane z zamknięciem i rozliczeniem miesiąca ( księgowania, akceptacje kosztów, alokacje kosztów).
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe ( Ekonomia, Finanse, Rachunkowość, Controlling),
  • doświadczenie na stanowisku Kontrolera finansowego w dużym przedsiębiorstwie ( zakłady produkcyjne, magazynowe),
  • praktyczna wiedza z zakresu kontroli finansowej, rachunkowości, finansów,
  • znajomość programów klasy ERP - SAP lub pokrewne,
  • znajomość języka angielskiego min. B2.
Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta na podstawie umowy o pracę,
  • interesującą pracę w globalnej organizacji z realnymi możliwościami rozwoju,
  • możliwość pracy w środowisku nowych technologii w ramach projektów międzynarodowych,
  • pracę w systemie hybrydowym po okresie wdrożenia,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS.

Miejsce pracy: Tomaszów Mazowiecki.

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914