Kontroler finansowy / Kontrolerka finansowa
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
OKE Polska
7. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie wszystkimi operacjami finansowymi, w tym budżetowaniem, kontrolą kosztów i przepływami pieniężnymi
  • Przygotowywanie miesięcznych, kwartalnych oraz rocznych sprawozdań finansowych (bilans, rachunek zysków i strat, przepływy pieniężne)
  • Udział w procesach budżetowania oraz forecastingu finansowego
  • Zapewnienie zgodności operacji finansowych z wewnętrznymi zasadami firmy oraz przepisami prawa
  • Współpraca z audytorami zewnętrznymi i wewnętrznymi w celu zapewnienia zgodności finansowej
  • Identyfikowanie i zarządzanie ryzykami finansowymi
  • Współpraca z księgowością
  • Przeprowadzanie analiz finansowych w celu optymalizacji wydatków i zwiększenia efektywności operacyjnej
  • Rozliczanie i kontrola finansowa podwykonawców
  • Kontrola przepływu faktur w firmie
  • Wsparcie zarządu poprzez dostarczanie strategicznych analiz finansowych oraz rekomendacji

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewnych dziedzin
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • Umiejętność zarządzania zespołem i doskonałe zdolności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość Excela oraz systemów ERP (np. SAP, Oracle)
  • Dodatkowy atut to biegła znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i benefity pracownicze (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
  • Przyjazne środowisko pracy z możliwościami współpracy międzynarodowe

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 663
    18 713