Kontroler finansowy / Kontrolerka finansowa
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Udriver Poland sp. z o.o. sp.k.
11. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie procesów dla obszaru finansowego, ze szczególnym naciskiem na obszar controllingu;
  • Zarządzanie operacjami związanymi z controllingiem finansowym, w tym przygotowywanie i analizowanie raportów finansowych;
  • Opracowywanie kompleksowego systemu raportowania finansowego, obejmującego różne aspekty działalności, takie jak regiony, działy, aplikacje zewnętrzne itp.,
  • Analizowanie i optymalizowanie procesów na styku biznes-finanse w celu zwiększenia efektywności i obniżenia kosztów;
  • Przeprowadzanie szczegółowej analizy odchyleń, identyfikowanie nieprawidłowości i rekomendowanie działań naprawczych;
  • Wdrażanie narzędzi kontroli finansowej, zapewniających precyzyjne i dokładne raportowanie;
  • Definiowanie i wdrażanie działań mających na celu poprawę szybkości i dokładności procesów raportowania finansowego;
  • Ścisła współpraca z zarządem: doradcza, tworzenie raportów.

Nasze wymagania

  • Masz co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z controllingiem finansowym, najlepiej w branży usługowej,
  • Posiadasz wykształcenie w dziedzinie finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewnej;
  • Możesz pochwalić się zaawansowaną wiedzą w zakresie optymalizacji procesów finansowych oraz szczegółowego raportowania;
  • Biegle posługujesz się Microsoft Excel, power BI,
  • Znasz oprogramowanie finansowe a Twoje umiejętności obejmują analizę danych (wyszukiwania, funkcje warunkowe, tabele przestawne, makra itp.) oraz modelowanie prognostyczne (prognozowanie, analiza scenariuszy);
  • Charakteryzują Cię rozwinięte zdolności analityczne i umiejętność rozwiązywania problemów, z dbałością o szczegóły.
  • Mile widziane: znajomość podstawowych zasad rachunkowości zgodnie z UoR.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożony z postawy i systemu premiowego uzależnionego od wyników Twoich i Twojego zespołu,
  • Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie? Tworzymy zespół, który naprawdę się lubi i uzupełnia! Dołączysz w trakcie tworzenia naszego nowego, wyjątkowego projektu, bądź jego częścią od samego początku!
  • Możliwość udziału w programie multisport, medicover sport,
  • Będziesz miał wpływ na tworzenie strategii sprzedażowej firmy,
  • Możesz liczyć na wsparcie profesjonalistów w naszej branży – otwieramy kolejne biuro na mapie Polski.

  • Praca Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Pośrednik finansowy Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183