Kontroler Finansowy Grupy Kapitałowej
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Promedica24
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

  • Analiza i raportowanie wyników Grupy zgodnie z Ustawą o rachunkowości na potrzeby grupowe oraz potrzeby statutowe, konsolidacja wyników Grupy;
  • Przygotowywanie budżetów, prognoz i analiz finansowych w wybranych obszarach + analiza odchyleń;
  • Prognozowanie i monitorowanie bilansu oraz cash flow, planowanie podatkowe w Grupie Kapitałowej;
  • Udział w tworzeniu planów średnioterminowych dla instytucji finansowych oraz pozyskiwaniu finansowania, odpowiedzialność za monitorowanie kowenantów i innych wymagań instytucji finansowych;
  • Udział w negocjacji polis ubezpieczeniowych i nadzór nad zawartymi polisami ubezpieczeniowymi;
  • Aktywny udział w procesach zabezpieczania ryzyka kursowego, ryzyk stóp procentowych, aktywny udział w procesach cash managementu;
  • Sporządzanie raportów zarządczych i operacyjnych w zakresie kosztów operacyjnych, bilansu i cash flow;
  • Aktywny udział w procesie udoskonalenia narzędzi i procesów do raportowania i planowania finansowego, udział w projektach z zakresu digitalizacji, optymalizacji oraz cash managementu;
  • Wspieranie kluczowych decyzji biznesowych poprzez dostarczanie kompleksowych analiz finansowych, rekomendacja w zakresie optymalizacji procesów i kosztów oraz efektywnych rozwiązań;
  • Udział w pracach nad przygotowaniem danych dla właścicieli i banków;
  • Ścisła współpraca z zespołem kontrolingu, nadzór pracy młodszych członków zespołu w zakresie zadań kontrolingu finansowego, współpraca z działami operacyjnymi Spółki;

  • jesteś otwarty/a na pracę w dynamicznym środowisku i twoja pasją jest praca twórcza
  • masz min.  5-letnie doświadczenie zawodowe związane z rachunkowością, sprawozdawczością finansową i analizami  (preferowane doświadczenie w Big4 )
  • biegle obsługujesz Excel
  • mile widziane uprawnienia ACCA |Biegłego rewidenta |CIMA
  • posiadasz dobrze rozwinięte umiejętności organizacji pracy, predyspozycje zarządcze oraz umiejętności komunikacyjne
  • biegle komunikujesz się w języku angielskim i polskim
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, kartę lunchową, dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego oraz Karty MultiSport,
  • dostęp do platformy e-learningowej, która pomoże Ci rozwinąć skrzydła,
  • spotkania integracyjne,
  • program rekomendacji pracowników.

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289