KONTROLER FINANSOWY
  • Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie, śląskie, Polska
Del Piero Sp. z o.o.
24. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Naszym Klientem jest duża i prężnie rozwijająca się  firma produkcyjna. To ceniony dostawca w swojej branży. Wspomagając naszego Klienta w jego dalszym rozwoju, poszukujemy kompetentnego i doświadczonego Kandydata zainteresowanego podjęciem długofalowej współpracy poprzez objęcie stanowiska:

 lokalizacja: Siemianowice - Śląskie

Lubisz pracę w finansach? Interesuje Cię rozwój na samodzielnym stanowisku w firmie międzynarodowej o ugruntowanej pozycji na rynku? Jesteś nastwiony/a na relacje międzyludzkie?  Lubisz zarządzać zespołem? Cechuje Cię otwartość, elastyczność i myślenie analityczne?  Pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym i masz wskazane doświadczenie? Jeśli tak to aplikuj!!!
 Ta oferta jest stworzona dla Ciebie - nic nie tracisz a możesz wiele zyskać !!!
 Zapewniamy 100 % poufności !!!

KLUCZOWE OBOWIĄZKI:

  • Udział w  przygotowaniu rocznego budżetu, w tym  kontrola jego realizacji oraz wyjaśnienie odchyleń
  • Udział w zamknięciu miesiąca, w tym raportowaniu do grupy (P&L, BS, KPI i inne raporty grupowe)
  • Analiza marży na podstawie informacji ujętych w raportowaniu miesięcznym i wyliczeniach ad hoc,  przewidywanie ewolucji marży w najbliższych okresach na podstawie aktualnych informacji rynkowych (zmiana kosztów produkcji, głównie kosztów surowców i mediów)
  • Przygotowanie prognoz.
  • Weryfikacja klientów firmy, określanie limitów kredytowych klientów  oraz nadzór nad ściągalnością należności firmy we współpracy z firmą ubezpieczającą należności klientów.
  • Udział w wyliczaniu cen sprzedaży do spółek grupowych, weryfikacji cen zakupu z grupy,
  • Nadzór nad zamknięciem roku, współpraca z audytorami
  • Inne zadania wynikające z zajmowanego stanowiska

POSZUKIWANY PROFIL KANDYDATA:

  • W zakresie wykształcenia: wyższe preferowane ekonomiczne – finanse, rachunkowość
  • W zakresie doświadczenia: minimum 2 - letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku  - preferowane w firmach produkcyjnych lub produkcyjno – handlowych w dziale finansowym lub księgowym. Doświadczenie w kierowaniu  zespołem ludzi, umiejętność motywowania i wyznaczania celów
  • W zakresie IT: biegła obsługa komputera (Excel, pozostałe narzędzia analityczne, Power Point)
  • W zakresie cech osobowości: samodzielność, umiejętność planowania i ustalania priorytetów, zarządzania pracą własną i zespołu, sumienność, pracowitość, wytrwałość, zorganizowanie, zaangażowanie, umiejętność wyciągania wniosków i analizy zdarzeń gospodarczych, otwartość,  komunikatywność,  przedsiębiorczość, systematyczność, dokładność, rzetelność, analityczne podejście do gromadzenia informacji oraz podejmowania decyzji w oparciu o te dane, dynamizm, zdecydowanie w działaniu i inicjatywa, umiejętność pracy pod presją czasu oraz nastawienie na rozwój. Poszukiwana osoba powinna się odznaczać zdolnością zarządzania i motywowania zespołu.
  • Dodatkowe kwalifikacje: Prawo jazdy kat. B.

OFERTA. Niniejsza oferta kierowana jest do osób, które oczekują samodzielnej i odpowiedzialnej pracy w ramach struktur prężnie rozwijającej się firmy. W zamian za kwalifikacje, profesjonalizm i zaangażowanie,

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w rozwojowym, interesującym i stabilnym środowisku
  • programy rozwojowe i szkolenia
  • narzędzia niezbędne do pracy
  • pakiet socjalny
  • pakiet medyczny
  • ubezpieczenie na życie
  • program emerytalny
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Jeśli spełniasz powyższe wymagania i pragniesz zmienić coś w swoim życiu zawodowym - aplikuj! Poznać ciekawą ofertę zawsze warto!!! Zapewniamy 100 % dyskrecję !!!

Del Piero Sp. z  o.o. działające na rynku usług doradztwa personalnego od 1998 roku zapewni wszystkim kandydatom pełną dyskrecję przestrzegając zasad etycznych branży oraz ogólnoprzyjętej kultury biznesowej. Firma posiada wpis w rejestrze podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia o numerze 943. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wszystkie zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji

Osoba prowadząca projekt: Joanna Huptyś
 Menadżer Projektów Rekrutacyjnych i Badania Potencjału / Psycholog

  • Praca Siemianowice Śląskie
  • Siemianowice Śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544