Kontroler Finansowy
  • Kuźnica Kiedrzyńska
śląskie, Kuźnica Kiedrzyńska, śląskie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy produkcyjnej.

Obowiązki

  • Sporządzanie rocznego budżetu, forcastu i planu wieloletniego
  • Kontrola realizacji budżetu oraz analizowanie odchyleń
  • Analiza rentowności produktów, segmentów
  • Tworzenie struktury centrów przychodowo-kosztowych
  • Sporządzanie cyklicznych raportów zarządczych na potrzeby kierownictwa
  • Przygotowywanie planu kont względem potrzeb
  • Sporządzanie dla działu księgowości danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • Raportowanie zarządcze i pełnienie roli doradczej dla kierownictwa firmy
  • Opracowywanie wniosków inwestycyjnych i kontrola prowadzonych projektów
  • Prowadzenie analiz kondycji finansowej firmy i ogólnej sytuacji ekonomicznej, również w odniesieniu do planowanych inwestycji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości oraz międzynarodowych procedur raportowania
  • Wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej
  • Znajomość Ms Office (Excel)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realne możliwości dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Praca z wykwalifikowanym, doświadczonym zespołem
  • Niezbędne szkolenia wdrażające, jak i podnoszące kompetencje
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kursy językowe
  • Paczki świąteczne
  • Parking pracowniczy
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym środowisku

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190