Kontroler Finansowy Działu Logistyki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Super-Pharm
11. 6. 2024

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm!

Opis stanowiska

  • Przygotowywanie miesięcznych i kwartalnych rozliczeń bonusów logistycznych: weryfikacja poprawności naliczeń bonusów dla dostawców we współpracy z działem kontrolingu i księgowości
  • Rozliczanie kosztów magazynu centralnego: alokacja kosztów do poszczególnych działów, wyjaśnianie odchyleń od budżetu
  • Nadzór nad realizacją przez dostawców zapisów umów dotyczących usług logistycznych: weryfikacja jakości i terminowości usług świadczonych przez dostawców, kontrola parametrów logistycznych, przygotowywanie raportów na potrzeby rozliczenia umów
  • Negocjacje i renegocjacje zapisów umów logistycznych
  • Monitoring wykonania budżetu działu logistyki oraz prowadzenie po angielsku comiesięcznych spotkań z prezentacją wyniku analiz wskaźników biznesowych
  • Przygotowywanie analiz i raportów ad hoc dotyczących obszaru logistyki
  • Identyfikowanie obszarów wymagających automatyzacji raportowania, wypracowywanie rozwiązań usprawniających proces raportowania we współpracy z innymi działami firmy
  • Rozliczanie faktur za usługi logistyczne

Wymagania

  • Wykształceni wyższe, preferowane ekonomiczne, księgowe, logistyczne lub inne ścisłe
  • Znajomość Ms Excel na poziomie zaawansowanym oraz sprawność w posługiwaniu się programami z pakietu MS Office (umiejętność korzystania z Power Query będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w rozliczaniu wydatków
  • Doświadczenie w prowadzeniu analiz i przygotowywaniu raportów finansowych na podstawie dużych zbiorów danych
  • Znajomość zasad analizy finansowej i wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną i ustną (minimum B2)
  • Doświadczenie we współpracy z dostawcami
  • Dokładność, umiejętność wyłapywania błędów
  • Doskonała organizacja pracy, umiejętność pracy pod presja czasu i ustalania priorytetów
  • Terminowość
  • Inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na zastępstwo (minimum 1,5 roku, po tym okresie będziemy dla Ciebie szukać możliwości przejścia do innego działu analitycznego)
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie w międzynarodowym środowisku
  • Benefity: dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, karty Multisport, rabaty pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • Pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie

  • Praca Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Kierownik działu personalnego Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370