Kontroler Finansowy / Business Controller (współpraca z Zarządem firmy).
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, firmy działającej w branży budowlanej, inwestycji budowlanych, poszukujemy kandydata na nowe stanowisko:

Kontrolera Finansowego / Business Controller (który będzie współpracował bardzo blisko z Zarządem firmy)

Do obowiązków na tym stanowisku należy:

  • Dostarczanie informacji zarządczych dla Zarządu spółki;
  • Przygotowywanie analiz, zestawień zysków i strat oraz innych raportów wspierających takie działania, jak planowanie, prognozowanie;
  • Monitorowanie wpływu decyzji biznesowych na wyniki finansowe organizacji;
  • Analiza procesów prowadzonych w Spółce;
  • Weryfikacja, kontrola oraz analiza wykonania budżetów realizowanych budów, okresowa wycena realizowanych projektów; planowanie i analiza przepływów na kontraktach;
  • Aktywny udział w procesie budżetowania oraz przygotowania operacyjnych prognoz;
  • Planowanie i monitorowanie płynności finansowej krótko i długookresowo;

Wymagania:

  • Minimum 5-letniego doświadczenia w obszarze controllingu;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, finansowe);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym;
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Microsoft, w szczególności Excel;
  • Doświadczenie w pracy przy analizie dużej ilości danych;
  • Doskonałe zrozumienie zasad rachunkowości finansowej i zarządczej, wiedza z zakresu controlingu, rachunkowości zarządczej;
  • Doświadczenia w zakresie budżetowania, modelowania finansowego.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie;
  • Ciekawe projekty i możliwość pracy na nowoczesnych narzędziach;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

W celu złożenia aplikacji prosimy o kliknięcie przycisku "Aplikuj teraz" i postępowanie zgodnie z instrukcjami. W przypadku wcześniejszych spotkań w firmie Grafton, prosimy o bezpośredni kontakt z konsultantem prowadzącym. Podane stawki wynagrodzeń są stawkami brutto, na podstawie badania wynagrodzeń Grafton Recruitment. Ostateczna wartość wynagrodzenia zależy od stopnia dopasowania kompetencji Kandydata do wymogów opisanych w ofercie. Oferty pracy Grafton Recruitment nie są ofertami w rozumieniu Kodeksu Cywilnego (podst. Prawna art. 66 i 71 K.C.). Uprzejmie informujemy, że zapoznajemy się ze wszystkimi aplikacjami, a kontaktujemy się z wybranymi osobami. Gwarantujemy dyskrecję.

Grafton Recruitment Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 20329.

Więcej podobnych ofert pracy na http://pl.grafton.com/pl/job-search

  • Praca Wrocław
  • Controller Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Pośrednik finansowy Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Business Development Manager Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080