Kontroler finansowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
18. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Stanowisko: Kontroler Finansowy
Lokalizacja: Lublin
Rodzaj umowy: Umowa o pracę, pełny etat

Zakres obowiązków:

  • Planowanie i analizy finansowe:
    Odpowiedzialność za prognozowanie, budżetowanie i kontrolę wewnętrzną.
  • Sprawozdawczość finansowa:
    Przygotowywanie raportów MSSF na koniec miesiąca, w tym rachunków zysków i strat, bilansów i sprawozdań z przepływów pieniężnych.
  • Raportowanie:
    Raportowanie do CEO i CFO Grupy, a także zgodność z przepisami prawa powszechnego.
Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości lub finansów.
  • Co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze controllingu finansowego.
  • Znajomość języka angielskiego (komunikatywna).
  • Biegła znajomość MS Excel i nowoczesnych oprogramowań finansowych.
  • Mile widziane: znajomość systemu Symfonia FK i Handel oraz certyfikat biegłego rewidenta (CPA) lub biegłego rewidenta (CA).
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę w młodym, przyjaznym zespole.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Fundusz socjalny i pakiet świadczeń podstawowych.

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

  • Praca Lublin
  • Kontroler Lublin
  • Kontroler biletów Lublin
  • Kontroler jakości Lublin
  • Pośrednik finansowy Lublin
  • Doradca finansowy Lublin
  • Analityk finansowy Lublin
  • Dyrektor finansowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322