Kontroler Finansowy
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
HAYS POLAND Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej organizacji poszerzającej swojej struktury poszukujemy osoby z doświadczeniem na stanowisko Kontroler Finansowy

Główne obowiązki:
  • Bieżąca analiza wyników finansowych i monitoring odchyleń od budżetu
  • Przeprowadzanie procesu zamknięcia miesiąca produkcji w systemie
  • Monitorowanie sprzedaży, kosztów produkcyjnych, wydziałowych i ogólnego zarządu
  • Prowadzenie kalkulacji kosztów produktów i projektów oraz wskaźników
  • Analiza rentowności projektów, inwestycji, majątku obrotowego
  • Wsparcie kierownictwa przy obniżeniu kosztów i poprawi wydajności
  • Udział w przygotowywaniu strategii, rocznych budżetów i prognoz
  • Rozwój i optymalizacja istniejących systemów raportowania
  • Uczestnictwo w sporządzaniu sprawozdań finansowych według PSR i IFRS
  • Przygotowywanie nie rutynowych analiz finansowych
  • Uczestnictwo w międzynarodowych projektach

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne (finanse, rachunkowość, ekonometria)
  • Minimum 5 letnie doświadczenie w dziale kontrolingu zakładu produkcyjnego
  • Znajomość controlingowych narzędzi, standardów i rozwiązań
  • Zaawansowana, praktyczna znajomość MS Excel i aplikacji do eksploracji danych
  • Zaawansowana znajomość SAP modułów finanse i kontroling
  • Bardzo dobra znajomość zasad rachunkowości i sprawozdawczości finansowej
  • Dobra, praktyczna znajomość języka angielskiego

Jeśli oferta jest dla Ciebie interesująca - aplikuj!

  • Praca Tychy
  • Kontroler Tychy
  • Kontroler biletów Tychy
  • Kontroler jakości Tychy
  • Dyrektor finansowy Tychy
  • Doradca finansowy Tychy
  • Analityk finansowy Tychy
  • Pośrednik finansowy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521