Kontroler Finansowy
  • Czosnów
Czosnów, Czosnów, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego Klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży produkcyjnej

Obowiązki

  • Tworzenie i kontrola budżetów, planów i prognoz finansowych
  • Zapewnienie, że organizacja spełnia niezbędne wymogi podatkowe
  • Przygotowywanie raportów na koniec miesiąca dla kierownictwa, w tym rachunków zysków i strat, bilansów i rachunków przepływów pieniężnych
  • Przegląd i analiza miesięcznych oraz kwartalnych danych liczbowych
  • Wsparcie procesu zamknięcia na koniec miesiąca i roku
  • Współpraca z zewnętrznymi audytorami

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Kilkuletnie doświadczenie w obszarze kontrolingu
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Umiejętność tworzenia sprawozdań finansowych
  • Biegła znajomość MS Excel
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne
  • Kwalifikacje zawodowe w dziedzinie finansów (ACCA lub CIMA) mile widziane

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu
  • Realne możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

  • Praca Czosnów
  • Czosnów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190