Kontroler Finansowy
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
Unique People Sp. z o.o.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • analiza przychodów i kosztów operacyjnych
  • sporządzanie i weryfikacja budżetów
  • przygotowywanie raportów zarządczych i operacyjnych na potrzeby zarządu oraz innych działów
  • poszukiwanie optymalizacji od strony kosztowej i operacyjnej
  • ścisła współpraca z działem księgowości oraz kadr
  • współpraca z bankami, leasingodawcami, ubezpieczycielami.

Umiejętności i doświadczenie:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku kontrolera finansowego co najmniej 3 lata
  • doświadczenie w samodzielnym tworzeniu budżetów i raportów finansowych
  • znajomość zasad księgowości oraz konsolidacji
  • podstawowa znajomość przepisów w zakresie prawa pracy i zasad naliczania wynagrodzeń
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel, mile widziana znajomość Google Sheets
  • znajomość angielskiego na poziomie C1
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • inicjatywa we współpracy z Zarządem
  • energia i komunikatywność
  • chęć rozwoju i nauki
  • umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznie zmieniającym się środowisku.

Oferujemy:

  • profesjonalne wdrożenie do pracy
  • długoterminową współpracę w największym call center w Polsce
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę hybrydową (biuro mieści się w samym centrum wrocławskiego rynku)
  • dodatkowe benefity: opieka medyczna, karta Multisport, karta rabatowa, ubezpieczenia grupowe
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Praca Wrocław
  • Kontroler Wrocław
  • Kontroler biletów Wrocław
  • Kontroler jakości Wrocław
  • Analityk finansowy Wrocław
  • Dyrektor finansowy Wrocław
  • Doradca finansowy Wrocław
  • Pośrednik finansowy Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192