Kontroler finansowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Pentacomp S.A
31. 8. 2024

Pentacomp Systemy Informatyczne SA jest producentem rozwiązań informatycznych i dostawcą profesjonalnych usług IT dla dużych przedsiębiorstw i sektora publicznego.
Nasz sukces opiera się na zaangażowaniu niemal 400 wyjątkowych osób. Wiele z nich jest z nami od początku istnienia firmy, czyli od 27 lat. Dziś są mentorami dla tych, którzy w Pentacompie stawiają swoje pierwsze kroki.
Zgodnie z naszym hasłem Think. Feel. Innovate – myślimy, czujemy i doskonale wiemy, że zgrany zespół jest źródłem naszej siły i rozwoju!
Obecnie, poszukujemy:
• Kontrolera finansowego
Miejsce pracy: Warszawa (praca Hybrydowa)
Jak będzie wyglądał Twój zakres obowiązków:
• Rozwijanie narzędzi analitycznych służących do oceny efektywności oraz korzyści prowadzonych projektów,
• Bieżący monitoring finansowy sektorów biznesowych, projektów, produktów oraz funkcji centralnych,
• Udział we wdrożeniu zmian w procesach kontroli kosztów w wyżej wymienionych obszarach,
• Przygotowywanie cyklicznych analiz i raportów dla kadry zarządzającej z analizą odchyleń, wnioskami i rekomendacjami,
• Koordynowanie procesu budżetowania i prognozowania wyżej wymienionych obszarów,
• Ścisła współpraca i wsparcie dla liderów sektorów biznesowych i linii produktowych, oraz kierowników projektów i funkcji centralnych,
• Udział w definiowaniu optymalnych i nowoczesnych procesów: raportowania, analizy, budżetowania i prognozowania oraz we wdrożeniu narzędzi wspierających te procesy,
• Czynności związane z procesem zarządczego zamknięcia miesiąca.
Za swoje zaangażowanie otrzymasz:
• Umowę o pracę
• Wynagrodzenie podstawowe zależne od posiadanego doświadczenia i kompetencji
• Opiekę medyczną (LuxMed)
• Multisport
• Ubezpieczenie na życie
• Dostęp do platformy językowej (eTutor)
• Imprezy integracyjne oraz akcje motywacyjne
• Udział w szkoleniach i konferencjach
• Niezbędne wsparcie z innych działów na każdym etapie pracy
Niezbędne umiejętności i kwalifikacje:
• Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia, księgowość),
• Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie kontroli kosztów projektów, inwestycji, R&D,
• Doświadczenie w opracowaniu i wdrażaniu nowych rozwiązań systemowych,
• Doświadczenie w pracy z liderami biznesowymi,
• Dobre zrozumienie procesów finansowych,
• Doświadczenie w pracy z systemami ERP,
• Samodzielność, kreatywność, umiejętność aktywnego współtworzenia nowoczesnego kontrolingu,
• Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Mile widziane:
• Znajomość Power BI
• Doświadczenie w branży technologicznej

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Doradca finansowy Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Pośrednik finansowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544