Kontroler Finansowy
  • Kalisz
Kalisz, Kalisz, wielkopolskie, Polska
Depilacja.pl Sp. z o.o.
21. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Firma Depilacja.pl jest jedną z największych sieci salonów depilacji laserowej w Polsce oraz właścicielem marki Yasumi.

Mamy już ok. 200 lokalizacji i w związku z szybkim rozwojem firmy poszukujemy osoby na stanowisko Kontrolera Finansowego!

Praca w biurze w Kalisz z możliwością pracy również w centrali w Warszawie.

Opis stanowiska

  • Analiza danych oraz poprawności w księgowości spółki.
  • Terminowe dostarczanie aktualnych i jakościowych informacji finansowych w postaci wyliczeń, raportów, zestawień dla Zarządu oraz wewnątrz organizacji.
  • Koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca, w tym tworzenie sprawozdań.
  • Monitorowanie i sygnalizowanie możliwych ryzyk finansowych.
  • Koordynowanie miesięcznego procesu prognozowania i rocznego budżetowania.
  • Opracowywanie modeli finansowych i analiz wspierających inicjatywy strategiczne.
  • Analizowanie aktualnych i przeszłych trendów w kluczowych wskaźnikach wydajności oraz monitorowanie tych wskaźników.
  • Bieżące wsparcie w podejmowaniu decyzji i wyzwaniach związanych z kwestiami finansowymi i kontrolingowymi.

Wymagania
  • Minimum 3 lata doświadczenia w pracy związanej z kontrolingiem, analizą finansową.
  • Znajomości przepisów księgowych, finansowych i podatkowych.
  • Znajomość konsolidacji sprawozdań finansowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Umiejętność wyciągania poprawnych wniosków biznesowych i rekomendowania korzystnych rozwiązań.
  • Samodzielność, oraz zorientowanie na cel.
  • Angielski zaawansowany.
  • Obsługa MS PowerPoint, MS Excel.

Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w modelu B2B.
  • Praca w centrali w Warszawie lub w Kaliszu.
  • Swoboda w działaniu.
  • Aktywne uczestniczenie w rozwoju marki.
  • Pakiet medyczny oraz sportowy.

  • Praca Kalisz
  • Kontroler Kalisz
  • Doradca finansowy Kalisz
  • Analityk finansowy Kalisz
  • Pośrednik finansowy Kalisz
  • Dyrektor finansowy Kalisz
  • Kontroler biletów Kalisz
  • Kontroler jakości Kalisz
  • Kalisz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544