Kontroler finansowy
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
Stoelzle Lausitz Poland Sp. z o.o.
8. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowanie budżetów okresowych (miesięcznych, kwartalnych i rocznych) oraz kontrola ich realizacji i analiza odchyleń,
  • dostarczanie bieżących informacji dla Zarządu,
  • sporządzanie analiz efektywności,
  • modyfikowanie i tworzenie nowych raportów stosownie do bieżących potrzeb,
  • współpracę z działem księgowości i przygotowywanie danych dotyczących rezerw i odpisów aktualizacyjnych,
  • sporządzanie miesięcznych raportów zarządczych,
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań dla NBP, GUS, itp.

Nasze wymagania

  • wyższego wykształcenia (preferowane finanse, rachunkowość, kontroling);
  • dobrej znajomości pakietu MS Office;
  • samodzielności z realizacji zadań, dokładności i rzetelności;
  • otwartości i chęci do podnoszenia kwalifikacji;
  • znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w rozwijającej się organizacji;
  • niezależność w realizacji działań;
  • możliwość rozwoju i pozyskania doświadczeń w międzynarodowej organizacji;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • pakiet świadczeń socjalnych.

  • Praca Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045