Kontroler finansowy
  • Lućmierz-Las
łódzkie, Lućmierz-Las, łódzkie, Polska
GOLDBECK Elementy Polska Sp. z o.o.
19. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie budżetu rocznego oraz prognoz kwartalnych Zakładu/Spółki,
  • sporządzanie analiz kosztowych i raportów z realizacji budżetu Zakładu/ Spółki,
  • przygotowanie rachunku zysków i strat oraz bilansu Spółki,
  • współpraca z firmami audytorskimi w zakresie badania bilansu Spółki,
  • kalkulacja kosztów wytworzenia i cen sprzedaży produkowanych wyrobów,
  • planowanie i kontrola kosztów wytworzenia poszczególnych produktów,
  • planowanie i analiza kosztów poszczególnych centrów kosztowych (MPK),
  • analiza umów ramowych oraz weryfikacja ofert dostawców od strony finansowej,
  • prowadzenie i rozliczanie inwestycji pod względem finansowym,
  • sporządzanie analiz finansowych i raportów na potrzeby Spółki oraz Grupy,
  • bieżąca współpraca z działami księgowości i kontrolingu Grupy GOLDBECK w Niemczech,
  • udział w regularnych spotkaniach na poziomie kontrolingu części produkcyjnej Grupy,
  • współpraca z zespołem ERP w ramach wdrożenia nowego systemu ERP w obszarze księgowości i kontrolingu.

Nasze wymagania

  • ukończone studia z zakresu ekonomii przedsiębiorstw, finansów, zarządzania lub o podobnym profilu,
  • minimum 6-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w tym 3 lata w spółce produkcyjnej z branży budowlanej lub innej przemysłowej,
  • doświadczenie w kontrolingu produkcyjnym,
  • mile widziana wiedza z zakresu księgowości,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP (Microsoft Dynamics 365,SAP),
  • dobra znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego,
  • bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność delegowania zadań,
  • pewność siebie i asertywność,
  • umiejętność pracy zespołowej i zdolności interpersonalne.

To oferujemy

  • dodatek pieniężny na dojazdy do pracy,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę MyBenefit,
  • możliwość korzystania z firmowej kantyny i dofinansowanych posiłków,
  • świetne warunki pracy,
  • dofinansowanie do "wczasów pod gruszą",
  • paczki świąteczne,
  • świadczenia pieniężne z okazji Świąt,
  • szkolenia, podnoszące kwalifikacje zawodowe.

  • Praca łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699